E2 BRATE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vicevi i ispadi....

3 posters

Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Vicevi i ispadi....

Počalji  Chetnik Pet Jan 25, 2008 12:21 am

ovde mozete napisati poneki dobar vic ili smesnu scenu iz skole
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Re: Vicevi i ispadi....

Počalji  Alex.L Pet Jan 25, 2008 12:58 am

Današnja Sovino igranje, njegov "let" kroz prozor itd... Very Happy Laughing
Alex.L
Alex.L
Moderator
Moderator

Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Re: Vicevi i ispadi....

Počalji  Milosh Pet Jan 25, 2008 1:15 am

A danas kod razredne kada je Sova izvadio mudo iz dronjavih gaca lol! lol! Da su mi bile tu neke makaze ala bi bilo Vicevi i ispadi.... 882834 lol!
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Re: Vicevi i ispadi....

Počalji  Milosh Pet Jan 25, 2008 1:19 am

Kada je TeBra bacio torbu sa drugog sprata i pala meni na glavu! afro Ja vidim nesto dzombasto u torbi,kada ono digitalni foto-aparat! A pre toga je proziveo jos jedno 5-6 neuspelih pokusaja letova lol! lol! lol!
I sve radi normalno Razz A Todic I Ristic izvadili memorisjku i odneli Very Happy Hocu ljudi da uzmu 10 evrica
Mrvica hoce da pokrene sliku sa aparata a nece da ucita jer je prazan lol!
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Re: Vicevi i ispadi....

Počalji  Alex.L Pet Jan 25, 2008 1:29 am

Milosh Vicevi i ispadi.... 882834A danas kod razredne kada je Sova izvadio mudo iz dronjavih gaca lol! lol! Da su mi bile tu neke makaze ala bi bilo Vicevi i ispadi.... 882834 lol!
Ne seriiii!!!! Video sam sliku, ali nisam znao gde je to uradio


Milosh Vicevi i ispadi.... 882834Kada je TeBra bacio torbu sa drugog sprata i pala meni na glavu! afro Ja vidim nesto dzombasto u torbi,kada ono digitalni foto-aparat! A pre toga je proziveo jos jedno 5-6 neuspelih pokusaja letova lol! lol! lol!
I sve radi normalno Razz A Todic I Ristic izvadili memorisjku i odneli Very Happy Hocu ljudi da uzmu 10 evrica
Mrvica hoce da pokrene sliku sa aparata a nece da ucita jer je prazan lol!

Vidim ja da oni mašu nekom karticom, ali nisam znao odakle im lol!
Alex.L
Alex.L
Moderator
Moderator

Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty e moj cecin

Počalji  Chetnik Pet Jan 25, 2008 12:26 pm

nije tebra bacio torbu nego ja, skinuo sam te u trku sa 2. sprata
samo se cuo tup udarac aparata u nesto suplje lol!
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty smejanje

Počalji  Chetnik Pet Jan 25, 2008 12:32 pm

https://www.youtube.com/watch?v=mF2lfeQLhCM <--- najnoviji hit Smile
zelja mi je pusta, da svrsim u usta....
Vicevi i ispadi.... 882834
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty dogadjaj koji je usao u ANALE KASNJENJA

Počalji  Chetnik Sub Jan 26, 2008 10:28 am

Milos Vladisavljevic je prvi decko kome je to poslo za rukom da dodje na kraj 3. casa u popodnevnoj smeni i udje u ucionicu sa recima :"izvinjavam se sto kasnim, uspavao sam se" !!! lol! lol! lol! lol!
ni Rus nije imao ovako extremna kasnjenja zbog spavanja, a kada smo vec kod Rusa njegov ispad kod razredne: razredna je zvala njega kuci i ruz je zalupio slusalicu kada je skontao razrednu, koja je zvala da vidi zasto Rus ne dolazi u skolu a on se pravdao tako sto je rekao: "nisam ja tada bio kuci , ja tek dolazim iz skole u pola 9 " a u skoli nije bio mesec dana!!! lol! lol! lol!
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty burna noc

Počalji  Chetnik Ned Jan 27, 2008 11:26 am

Tebra i ja smo sinoc pre grada pocepali litru votke sami, videli smo joj dno. kasnije smo se jedva dovukli do grada, onda sam ja otisao kod neke skole malo da dodjem sebi da se ne blamiram na sred ulice, a tebra je ostao da pegla. Devojka me je odvela tamo i vratila se po tebru. camio sma ja tako nekih pola sata, mozda i visei ja onako pijan krenem da trazim njih. stanem na sred glavne i gledam, ali nista ne vidim, sve sto je dalje od 3 metra ne vidim , ukrste smi se oci, a telefon mi je kod devojke. Odjednom se ona stvori kod mene i kaze da je nasla prevoz da su odvezli tebru kuci, kaze da je jedva znao gde zivi, pitanje je da li je pogodio. zaputim se ja kuci! otpreti me devojka mali ali je ja vratim da joj ne propadne vece. idem ja tako i kod parka sretnem mog druga koji isto jedva stoji i drzi votku. izgrlimo se mi tako i prekrstim se ja i potegnem jednom. onda sam krenuo kuci.
nekako se ja doteturam do kuce kad ono moji nisu legli, i ja sam tada otisao na fudbalski teren i lego na klupe. posle izvesnog vremena sam se vratio, onda sam prvo otisao u letnju kuhinju, pa sam na kraju ipak uspeo nekako d as edocepam kreveta, ne znam ni ja kako.
nastavak price cete cuti kada se konsultujem sa jos nekim osobama! lol! Vicevi i ispadi.... 144514
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Re: Vicevi i ispadi....

Počalji  Milosh Ned Jan 27, 2008 5:19 pm

Jel ikada neko od vas bio toliko pijan...da u pet sati za SRPSKU Novu God...ode na centar i od dosade nezna sta da radi vec izvadi gajbu piva iz auta i sedne da pije....a kada je dotukao zadnjih 8 komada zajedno sa drugom ode i lize krmacine pig sise na reklami od stocne hrane Very Happy Samo da kazem prvo sam ih oprao sa jednim pivom....pa sam zatim sisao pig Ko ima nesto da kaze protiv mojih blamova neka sada kaze il' neka zauvek cuti Very Happy
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Re: Vicevi i ispadi....

Počalji  Milosh Pon Jan 28, 2008 5:41 pm

Koga zanimo kako crtam u PAINTU neka pogleda https://www.youtube.com/watch?v=B4D_xWDRhkw
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Vicevi i ispadi.... Empty Re: Vicevi i ispadi....

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu