E2 BRATE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

5 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Nemkec Uto Jan 22, 2008 8:29 pm

Picka mu materina, affraid
- Ovo je poslednja ideja da se okupimo na netu de mozemo ostaviti neke postove, vredjati druge ili praviti sranja
nadam se da ce sranja biti sve vise jer ipak sad dosta vas ima i net i drugacije je stanje...
- Pre svega zelim da dam primedbu na pod teme na forumu i opsujem moderatora, recimo izbacio hig nekoliko pod tema kao sto su FAQ,Obavestenja, OC (sta god da mu to znacilo)...
- Sto se tice dole sporta mislim da nema smisla pisati o: Rukomet, Ostali sportovi, te pod teme treba ukloniti jer ipak i ono malo sto pricamo o sportu kako ko je retko i mislim da samo razbacuje prostor bzvz, aj realno jebiga nek ostane nesto od ovi ima tu u razredu dosta propalica koje tako seru da znaju nesto o sportu a ima i oni koji vec i nemaju pojma.... da picka mu materina izbaci te ankete nismo mi novinari!
- U temama linkovi i download predpostavljam da ce biti interesantno, pocevsi od onoga kad ces umreti do sharovanja nekih linkova na you-tube. videcemo da vremenom promenimo jos sta kako dolikuje Twisted Evil
Nemkec
Nemkec
Moderator
Moderator

Broj poruka : 17
Godina : 34
Location : Net
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Admin Uto Jan 22, 2008 8:48 pm

Tnx sve primedbe i predlozi prihvaceni.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Pametnica

Počalji  Milosh Uto Jan 22, 2008 9:10 pm

RisBo Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 882834Tnx sve primedbe i predlozi prihvaceni.

Pametan ovaj nemkec!!! rendeer
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty primedba

Počalji  Chetnik Uto Jan 22, 2008 10:18 pm

Nevezano sta ovaj nemkec kuca, verujem da ni on ne zna pola stvari sto je napisao geek ja imam velike primedbe na pravilnik foruma, pogotovo na clanove 1. i 3.! ja zam za to da se ti clanovi promene prema zakonu 134. tacka 2. izmene i dopune zakona koje je ministarstvo za forume i ostale net ludorije propisalo! MOLIM PISMENI ODGOVOR NA MOJU ZALBU U ROKU OD 24 SATA! hFala
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Cetnik Vs Nemkec

Počalji  Milosh Uto Jan 22, 2008 10:20 pm

Nisi u potpunosti shvatio Nemkeca Very Happy
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Admin Uto Jan 22, 2008 10:37 pm

Zalbe trenutno neprimamo bole nas q
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty e necemo tako kolega....

Počalji  Chetnik Uto Jan 22, 2008 10:40 pm

ima da vam izbusim gume na sajtu, razbijem retrovizore.... a ja sada odo u opoziciju!!! Twisted Evil
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty DECOOOOOO OOOO OOOOOO, DECOOOOO

Počalji  Chetnik Uto Jan 22, 2008 10:42 pm

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 870680 <--- ovaj je ko goran na programiranju kada je trebao da sabere dva broja pa mu ispao matrix lol!
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Pravila

Počalji  Milosh Uto Jan 22, 2008 10:43 pm

Cetinik procitaj pravila foruma,zadnji put kazem!!!Bicu prinudjen da se konslutujem sa Adminom u vezi tebe!
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty haha upozorenje

Počalji  Chetnik Uto Jan 22, 2008 11:28 pm

e deco vi ili se drogzirate ili ste se utripovali sa tim forumom!!! kakvi cete ek narkomani biti ako bude sajta! cecin, konsultovacu te ja sa hirurgom nekim!!! Razz
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Alex.L Uto Jan 22, 2008 11:36 pm

Chetnik Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 882834 Nevezano sta ovaj nemkec kuca, verujem da ni on ne zna pola stvari sto je napisao geek ja imam velike primedbe na pravilnik foruma, pogotovo na clanove 1. i 3.! ja zam za to da se ti clanovi promene prema zakonu 134. tacka 2. izmene i dopune zakona koje je ministarstvo za forume i ostale net ludorije propisalo! MOLIM PISMENI ODGOVOR NA MOJU ZALBU U ROKU OD 24 SATA! hFala

Mislim da grešiš, naime, radi se od zakonu 135, tačka 3
Chetnik Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 882834e deco vi ili se drogzirate ili ste se utripovali sa tim forumom!!! kakvi cete ek narkomani biti ako bude sajta! cecin, konsultovacu te ja sa hirurgom nekim!!! Razz
Wink Exclamation
Zar nije lakše odma' to sa pogrebnikom uraditi?
cheers
Alex.L
Alex.L
Moderator
Moderator

Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty ovaj laki je jedan veoma pametan co'ek

Počalji  Chetnik Uto Jan 22, 2008 11:38 pm

zasto da se ja mucim sa hirurgom, odma forezicar i pogrebnik
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty ALO BRE

Počalji  Milosh Uto Jan 22, 2008 11:43 pm

Ajde svi u ispovedaonicu pa tamo da se svadjamo!!!Ovo nije deo foruma predvidjen za to!!! Evil or Very Mad Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 882834


Poslednji put izmenio dana Sre Jan 23, 2008 2:05 am, izmenio ukupno 3 puta
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty cecin samo cu ti nesto reci

Počalji  Chetnik Uto Jan 22, 2008 11:47 pm

POGLEDAJ OVU SLIKU I ONA CE TI SVE RECI ---------->>>
Chetnik
Chetnik
Moderator
Moderator

Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty dali se zna ???

Počalji  Milosh Sre Jan 23, 2008 5:33 pm

Kada ce se uraditi glavni sajt??? I dali ce forum ostati stari?
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Admin Sre Jan 23, 2008 5:52 pm

Trenutno se trazi stabilan i pouzdan hosting.Obavesticemo vas u obavestenjima.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Alex.L Čet Jan 24, 2008 1:23 am

Ako treba neka pomoć u vezi sajta tu sam Wink

Nego niste nam rekli u vezi čega će sajt biti uopšte Exclamation
Alex.L
Alex.L
Moderator
Moderator

Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Admin Čet Jan 24, 2008 11:06 am

Pa sajt o nasem razredu slike,klipovi....
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 40
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Alex.L Čet Jan 24, 2008 2:46 pm

Onda ću ja da vam obezbeđujem klipove Wink Smile
Alex.L
Alex.L
Moderator
Moderator

Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Milosh Pet Jan 25, 2008 1:23 am

ukrade mi laki poso Crying or Very sad to ja mislio da cinim Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 870680 Ali nema veze bicu Admin na forumu pa cu se posvetiti forumu Razz
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Alex.L Pet Jan 25, 2008 1:32 am

Milosh Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 882834ukrade mi laki poso Crying or Very sad to ja mislio da cinim Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 870680 Ali nema veze bicu Admin na forumu pa cu se posvetiti forumu Razz
Valjda ćeš biti moderator, ne admin! Ili znaš nešto što ja ne znam?

A čime bi snimao klipove? Sa onom tvojom NokiJom što ima 2MP? Laughing
Alex.L
Alex.L
Moderator
Moderator

Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Milosh Pet Jan 25, 2008 1:34 am

Mozda nemam opremu! Ali imam stila Very Happy
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Alex.L Pet Jan 25, 2008 1:39 am

Milosh Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 882834Mozda nemam opremu! Ali imam stila Very Happy
Pa onda ću ti davati moje klipove, grubo urađene, da ih malo stilski oblikuješ Very Happy Laughing Razz
Alex.L
Alex.L
Moderator
Moderator

Broj poruka : 43
Godina : 33
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Nemkec Sub Jan 26, 2008 2:51 am

ma bicete vi moderatori sami za sebe nece to biti forum de ces deliti akces neki rank vec cisto prostor za prtljag jer sve ostalo cemo ovde smestiti
Nemkec
Nemkec
Moderator
Moderator

Broj poruka : 17
Godina : 34
Location : Net
Datum upisa : 22.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Milosh Sub Jan 26, 2008 5:01 pm

Video sam glavnu sliku koja ce biti na sajtu !! ! Very Happy Izgleda extra !!! Mislim ja sam bio zaduzen za sceniranje ,to nije bilo toliko tesko lol! ali slika izgleda extra ,solda nam malo kvari sliku sa onim njegovim ustima geek Valjda ce sajt liciti na nesto lol! Moramo proslaviti Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto 144514
Milosh
Milosh
Moderator
Moderator

Broj poruka : 83
Godina : 34
Location : City
Datum upisa : 22.01.2008

https://90e2.forumakers.com

Nazad na vrh Ići dole

Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto Empty Re: Da se ja pitam ja bi protero adsl ovuda.... pa da predlozim nesto

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu